IPB
    
     

Witaj Gościu ( Login | Rejestruj )

13 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jakie polecasz książki

post Feb 6 2006, 12:50 PM
Post #21




Informacje o użytkowniku

Panowie, do Sztuki Wojny chyba nie trzeba was namawiac. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 6 2006, 12:59 PM
Post #22




Informacje o użytkowniku

Jesli chcecie poprawic swoje rezultay do selekcji to zerknijcie na ponizszy link. Jest to calkiem dobrze rozpisany trenig (przetlumaczony). Znajdziecie tu niemal wszystko. Zreszta zainteresowani selekcja powinni przeczytac forum SELEKCJA ZOLNIERZA.....na SFD. Wypowiadaja sie tam kompetentne osoby, ktore ukonczyly ta gre. Jest tam wiecej wiadomosci o sprzecie i sposobach trenigu.

http://www.sfd.pl/temat76894_strona142/

Mysle, ze osoba ktora go umiescila nie bedzie mial mi tego za zle.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 6 2006, 06:51 PM
Post #23




Informacje o użytkowniku

generał to jest kwestia pisowni spotkałem sie z dwoma tongue.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 02:04 PM
Post #24




Informacje o użytkowniku

Z innej beczki mam cos dla was: "Baza 43 CICHOCIEMNI" Valentine Ian Po tej ksiażce każdy przechodzi selekcje bo jest to dobry akumulator dla psychy
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 05:45 PM
Post #25




Informacje o użytkowniku

ksiązka co ty za gość jesteś wszystkie pozycje znasz? (ksiązkowe) mama Ciebie w bibliotece wychowywała- ale dobrze że tu jesteś bo podajeszciekawe rzeczy 3maj się

każdy z nas ma swoje skrzywienia\ ksiązka twoje jest ok laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 07:35 PM
Post #26




Informacje o użytkowniku

Jesli chodzi o jakies pozycje ksiazkowe to ja mam do zaoferowania 3 ksiazki: Akwarium oraz Specnaz Wiktora Suworowa, trzecia pozcyja to kryptonim Ambler autorstwa Ludluma.
POzdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 10:49 PM
Post #27




Informacje o użytkowniku

czytałem Suworowa troche bajkopisarz no bo ubarwia. w Specnazie dobry jest wstęp-rewelacja, no i sposoby zmuszamia jezyków do mówienia szczególnie tem przyklad z pilnikiem 8)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 8 2006, 08:56 PM
Post #28
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(książka)
Jesli jestescie zdecydowani na polepszenie waszych osiagniec w bieganiu, to mozecie zajrzec do "Praktycznego Poradnika dla Biegaczy”Amby`ego Burfoot`a. Naprawde polecam i zachecam. Wielkim atutem ksiazki jest jej prostota przkazu i rozwiazywania waznych problemow. Obowiazkowo powinni zajrzec tu wszyscy Ci, ktorzy zawodowo nie maja do czynienia ze sportem, tak jak ja. Selekcja jest co prawda inną impreza, nie nastawioną na jednostajny wysilek lecz na zmienny interwal, aby zaplanowac wydajny trening trzeba o tym pamietać.
Znajdziecie tu:
- sposoby na polepszenie kondycji biegowej
- program treningowy, jak podwoić wytrzymałość
-jaki sposób zwiększyć wydatność treningów
-jak ustrzec się najczęstszych kontuzji
-w jaki sposób przygotować się do zawodów (chociazby pod wzgledem diety i psychy)
Również gorąco polecam tę pozycję. Nawet doświadczeni biegacze znjadą coś dla siebie. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 10 2006, 03:15 PM
Post #29




Informacje o użytkowniku

Dzieki. No wlasnie kazdy ma jakiegos joba na punkcie czegos. Nie chodzi o to azeby przytoczyc tu wszystkie ksiażki na rynku ale tylko te przydatne. Dlatego mile widziane są wasze propozycje i opinie. Jestem pewny, że macie coś ciekawego na pułkach co przyda sie do selekcji. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 10 2006, 06:41 PM
Post #30




Informacje o użytkowniku

a czytales(kiedysprzeszedlem) kiedys akwarium? naprawde fascynujaca lektura polecam. Witek Sueorow ma bez watpienia niesamowity talent do relacjonowania wydarzen jua czytajac akwarium zagryzalem wargi z nerwow. Niesamowity dar ma ten gosc. Najciekawsze jest to ze na tego pana jest w dalszym ciagu wydany wyrok. Facet zyje w niepewnosci czy za chwile nie zjawi sie ktos kto bedzie chcial go zabic. :shock:
pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 10 2006, 08:00 PM
Post #31




Informacje o użytkowniku

empi5 czytałem akwarium. Podchodzę do niej jednak z dużą rezerwą- wiesz doza krytycyzmu nikomu nie zaszkodziła. Może być jako książka sensacyjna, ale żeby opierać sie na niej, jako lektórze która przytacza jakieś fakty to uważam, że miernota trochę za bardzo upieksza wywiad radziecki. Suworow ładnie pisze to fakt, ale nie żebym był jakimś jego idolem.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 11 2006, 09:40 AM
Post #32




Informacje o użytkowniku

Spróbuj bardziej realnej i bliższej służbom-Aleksander Prochanow-Operacja Heksogen.Ciekawa bo oparta na faktach.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 09:43 AM
Post #33




Informacje o użytkowniku

Dzieki za dopisanie pozycji i komentarze. Jesli juz nie ma nowych propozycji, to wklejacie linki godnych polecenia stron internetowych. Poczawszy od biegania do taktyki wojennej. Wszysto moze sie tu znalezc. Jesli wybierasz sie na selekcje i jestes zielony to wejdz na SFD - selekcja zolnierza polskiego, to tak na rozgrzewke
Pozdrawiam czytajacych i wszystkich selekcjonerow
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:34 PM
Post #34




Informacje o użytkowniku

http://www.flurl.com/uploaded/pure_hardcore_55915.html
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:36 PM
Post #35




Informacje o użytkowniku

jak to ogladniecie do konca to S jest małym pifffkiem ale ostrzegam bardzo ciężkie nawet mie przez chwilę zatkało
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:38 PM
Post #36




Informacje o użytkowniku

Stary!! Szeroko poleciales z tym linkaczem. To chyba w przerwie miedzy popmpkami.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:45 PM
Post #37
generał

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Poprostu nie szło tego obejrzec do konca, nie warto tego sciagac! Bezsensu!


--------------------
"WIĘCEJ POTU NA TRENINGU, MNIEJ KRWI W WALCE"
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 02:50 PM
Post #38




Informacje o użytkowniku

Zgadzam sie General z Toba
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 03:09 PM
Post #39




Informacje o użytkowniku

Mam osobista prosbe, nie umieszczajcie takich rzczy na tym forum. Tu zagladaja osoby nieletnie.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 06:25 PM
Post #40




Informacje o użytkowniku

dokładnie , nie ma sensu wrzucać takich linków , co to właściwie wnosi?
to że Debile są na świecie?
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 użytkownik(ów) przegląda ten temat (4 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy: