IPB
    
     

Witaj Gościu ( Login | Rejestruj )

7 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Trening na selekcje., Trening na selekcje.

post Apr 13 2010, 02:28 PM
Post #21
zalew

Member
**

Informacje o użytkowniku

A wracając do tematu: będąc na basenie pływanie w okularkach czy bez? Naturalnie dużo wygodniej i przyjemniej pływa sie w okularkach, ale nie znalazły sie one w wykazie sprzętu.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 13 2010, 02:41 PM
Post #22
mad88

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Jak będziesz pływał na basenie to prędzej czy później możesz nabawić się problemów z oczami od chloru, albo czegoś innego. Więc dla własnego zdrowia lepiej pływać w okularach. A na selekcji będziesz musiał sobie poradzić bez, chyba że coś w wykazie się zmieni.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 13 2010, 09:13 PM
Post #23
iskierka1



Member
**

Informacje o użytkowniku

a może jest ktoś chętny spróbować swoich sił ...

http://www.maratonczyk.pl/component/option...iew/extid,1285/

nie mam pewności czy link będzie się otwierał - jest to propozycja "Połówka Komandosa" - impreza w Warszawie 07.05.2010 - bezpłatna
zainteresowani znajdą w googlu
pozdr


--------------------
" tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono" W. Szymborska
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 13 2010, 09:59 PM
Post #24
Llorona



Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(marjas20 @ Apr 13 2010, 07:49 AM) *
Każdy filozof, psycholog i w dodatku kobieta jest tak wulgarny?
Pozdrawiam wszyskie kulturalne dziewczyny...



Nie każdy. Raczej jest to wyjątkowa przypadłość pewnej mniejszości, która zdecydowanie opowiada się za renesansem pięknych polskich wulgaryzmów :-). Fakt, klnę jak szewc. Ale, nie zawsze i nie wszędzie. Każde zachowanie ma swoje, tak zwane czas i miejsce, bedące istotnymi determinantami tego, czy w danym momencie uprawnione jest użycie obelżywego określenia, czy też nie. Bez niniejszej analizy - ani rusz. Jednym (no, może więcej...) słowem: bacz na warunki zewnętrzne. Rekonesans, proszę Pana, rekonesans...

Pozdro.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 13 2010, 10:01 PM
Post #25
Llorona



Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(iskierka1 @ Apr 13 2010, 10:13 PM) *
a może jest ktoś chętny spróbować swoich sił ...

http://www.maratonczyk.pl/component/option...iew/extid,1285/

nie mam pewności czy link będzie się otwierał - jest to propozycja "Połówka Komandosa" - impreza w Warszawie 07.05.2010 - bezpłatna
zainteresowani znajdą w googlu
pozdr


Wygląda nieźle...

kto wie... kto wie...
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 14 2010, 12:51 PM
Post #26
Leniwy

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Llorona na selekcji potrzebni są wojownicy.. prawdziwy wojownik mówi mało i siedzi spokojnie a Ty robisz wszystko żeby nas sobą zainteresować i ciągle piszesz o sobie.. co mnie tu kurwa obchodzą twoje doktoraty z psychologi!
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 15 2010, 11:17 AM
Post #27
111pilsudski



Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(Llorona @ Apr 11 2010, 11:50 PM) *
Witam,

Jestem psychologiem i do tego filozofem. Mam nerwy ze stali :-) Nie kosi mnie ból,niewygody, zimno i inne pierdy, od których burżujskiej elicie więdnie zwykle zawieszenie. Samotność? Wolę być 10 dni sama w głuszy, bez jedzenia i innych cywilizacyjnych udogodnień niż 15 minut w sklepie z ciuchami, co dla przeciętnej dzewojki w moim wieku jest dość "niezjadliwe", ale fakty mówią same za siebie.

Spartańskie waruny, ze sraniem pod krzakiem w deszczu i wietrze włącznie mnie nie przerażają.

Jedyne, czego się obawiam to właśnie kondycyjnych bzdetów, bo tylko pod tym względem pewnie może mi się noga powinąć. Siebie w sensie osobowościowym jestem raczej pewna. Nad tym, kiem jestem obecnie pracowałam wiele lat. To raczej pewny towar.

Nie umówię się. Co by na to powiedział mój obecny facet? Pewnie kogoś by upierdolił czekanem, bo to taternik... Chciałbyś zginąć jak Lew Trocki? :-)

Pozdrawiam.


Na S10 Wytnij sobie na głowie nick z forum, tak jak to zrobił ENTER na S09. Chętnie popatrzę na twe zmagania.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 15 2010, 05:50 PM
Post #28
Llorona



Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(Leniwy @ Apr 14 2010, 01:51 PM) *
Llorona na selekcji potrzebni są wojownicy.. prawdziwy wojownik mówi mało i siedzi spokojnie a Ty robisz wszystko żeby nas sobą zainteresować i ciągle piszesz o sobie.. co mnie tu kurwa obchodzą twoje doktoraty z psychologi!


Po pierwsze: nie mam doktoratu. Po drugie: prawdziwym wojownikiem też nie jestem, bo na bycie prawdziwym wojownikiem to trzeba "zapracować" i to na POWAŻNIE. Nie sądzę, ażeby Selekcja miała tu coś do rzeczy. Selekcja jest grą. I tak do tego podchodzę - jak do gry. Po trzecie: Wasze zainteresowanie moją osobą mnie nie rajcuje. Co ja niby mogłabym z tego mieć? Przecież wiem, że na S10 będzie 90% osób lepszych niż ja. Zabieganie o zainteresowanie jest nie na miejscu. Po prostu odpisuję, dzielę się z Wami tym jak trenuję. I tyle. Spokojnie, możesz nie czuć się zagrożony. Jak jesteś dobry, to mi dupsko skopiesz i tyle. Albo odwrotnie. Ale już nie nam o tym ostatecznie decydować. Pozdrawiam.

P.S. Spokojnie. Na cholerę nam tyle irytacji? smile.gif


CYTAT(111pilsudski @ Apr 15 2010, 12:17 PM) *
Na S10 Wytnij sobie na głowie nick z forum, tak jak to zrobił ENTER na S09. Chętnie popatrzę na twe zmagania.


Ha... może ropoznacie sami (i to będzie świadczyło, że ostry trening popłaca)... Albo wytnę sobie nick na czole, odpadnę wcześniej niż się spodziewacie i wyjdzie na to, że się "przechwalałam". Biorę taką ewentualność pod uwagę. Zwykle mało kto poważnie mnie traktuje... smile.gif Pożyjemy, zobaczymy...
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 16 2010, 07:00 PM
Post #29
jagieło

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Zaczęło się od Wielkiego gadania,a teraz widzę jednak ktoś stwierdził,że dużo gadania nie zawsze popłaca.. smile.gif pzdr
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 4 2010, 08:44 PM
Post #30
Ptaszysko

Member
**

Informacje o użytkowniku

Mam pytanko... Czy opłaca się przeprowadzać w tygodniu JEDEN trening specjalnie na siłę? Czy da to jakieś efekty?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 4 2010, 09:42 PM
Post #31
111pilsudski



Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(Ptaszysko @ Jun 4 2010, 09:44 PM) *
Mam pytanko... Czy opłaca się przeprowadzać w tygodniu JEDEN trening specjalnie na siłę? Czy da to jakieś efekty?


Co masz na myśli przez to zdanie?
Które grupy mięśniowe chcesz ćwiczyć, na siłowni, czy w inny sposób, dlaczego? Jeśli np. masz za słabe nogi to warto, bo na S często się zdarza jakiś bieg ze skrzynką, czy test Harwardzki z obciążeniem. Brzuch przykładowo zamiast na siłę to na wytrzymałość należy ćwiczyć etc. Ciężko powiedzieć. Na S trzeba być wszechstronnie przygotowanym.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 5 2010, 07:02 PM
Post #32
Ptaszysko

Member
**

Informacje o użytkowniku

Moje pytanie jest bardzo ogólne. Czy trenując tak rzadko da się poprawić siłę maksymalną, czy będzie do tylko strata czasu? Bez wnikania, czy warto wprowadzać taki trening jako przygotowanie dla selekcji. Po prostu chciałbym być nieco silniejszy.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 5 2010, 07:34 PM
Post #33
Ptaszysko

Member
**

Informacje o użytkowniku

Sprecyzuję, że chodzi mi o trening z dużymi obciążeniami i małą ilością powtórzeń w serii. Taki na czystą siłę.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 7 2010, 12:45 PM
Post #34
S2007

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Na sile nie, na wytrzymalosc silowa tak.


--------------------
n3/2008
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 7 2010, 08:49 PM
Post #35
Ptaszysko

Member
**

Informacje o użytkowniku

Dzięki za rady smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jan 2 2011, 02:16 PM
Post #36
ladymybizwin

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

wszyscy mi mowia ze nie zdrowo ze sie przetrenowac mozna itp itd. przeciesz na takim treningu nie cwiczy sie rok:p jest to trening na dwa miesiace max 3: ja jestem okazem zdrowia moze dlatego bo nie choruje juz z 6-8lat, siniakow to nie pamietam kiedy to mialem:p od silowni stawy mnie nie bola kregoslup od martwego serie na 170. na tym treningu zawsze poprawiam znaczaco sile tak ze radze sprobowac. progresje robilem ale za male postepy na tym mialem:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 18 2011, 01:10 PM
Post #37
Maćko

Member
**

Informacje o użytkowniku

witam wszystkich forumowiczów. jeśli ten temat był już poruszany to wybaczcie wink.gif Szukałem ale nie znalazłem.
jakie buty są najlepsze na selekcje? buty do biegania, czy trekingowe?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 18 2011, 01:46 PM
Post #38
marjas20

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Takie, które szybko Ci wyschną po przeprawie przez bagna...
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2011, 07:50 AM
Post #39
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Buty z wkładem gore, sympatex czy innym schną z reguły kilka dnia a potem już nie spełniają swojej roli.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2011, 10:36 PM
Post #40
panda

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Co do butów szybkoschnących http://allegro.pl/listing.php/search?strin...p;change_view=1
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 użytkownik(ów) przegląda ten temat (6 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy: