IPB
    
     

Witaj Gościu ( Login | Rejestruj )

13 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jakie polecasz książki

post Jan 31 2006, 11:01 AM
Post #1




Informacje o użytkowniku

Na forum padło kilka tytułow dobrych książek. Jedną z nich własnie kończę. Czy możecie wpisywać godne polecenia tytuły dotyczące biegania, pływania, triatlonu, wojskowości, szpiegostwa itd.
Wiem, że jest mnóswo stronn www o podobnej tematce ale może ktoś przeczytał cos ciekawego i ogólnodostępnego na rynku cywilnym.

Pytanie do seniora. Mówiłeś w TV, że naukowo podszedłes do "rzeczy", zacząłes ostro trenować od strycznia. Co powiedział lub jak rozpisał Tobie trningi znajomy-naukowiec z AWFu?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 12:22 AM
Post #2




Informacje o użytkowniku

Polecam Kod Leonardo tam wszystko o selekcji...
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 08:11 AM
Post #3




Informacje o użytkowniku

Ostatnio skończyłem M.Moracchini Oddziały Specjalne Hitlera. Niezłe poczytaj.Nowa pozycja wydana przez Bellonę.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 10:44 AM
Post #4




Informacje o użytkowniku

Ja skonczylem MOSSAD.... polecaną na forum. Jesli chce ktos popracowac nad sobą i swoja psychą powinnien łyknąć tę pozycje.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 10:46 AM
Post #5




Informacje o użytkowniku

podręcznik autorstwa Naglaka -Trening Sportowy
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 10:58 AM
Post #6




Informacje o użytkowniku

Jeśli chcecie dowiedzieć sie cos więcej o psychice, treningu, próbie wytrzymałości to zajrzyjcie do książęk Andy Mcnab`a byłego żołmierza SAS.Część z nich jest anglojęzycza ale i tak warto.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 06:48 PM
Post #7
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Książka odezwij się do mnie to przedyskutujemy temat na gg:

adzik06@op.pl

Pozdrawiam! smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 07:27 PM
Post #8
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

A mozecie powiedziec gdzie mozna dostac "trening sportowy" naglaka bo zwiedzilem pare ksiegarni internetowychi zwyklych i nigdzie nie ma!moze macie jakis sposob zeby dostac ta ksiazke!!


--------------------
#76
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 07:44 PM
Post #9
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(barteklublin)
A mozecie powiedziec gdzie mozna dostac "trening sportowy" naglaka bo zwiedzilem pare ksiegarni internetowychi zwyklych i nigdzie nie ma!moze macie jakis sposob zeby dostac ta ksiazke!!


Mam ten sam problem sad.gif

Tydzień temu rzuciłem temat kumplowi, który studiuje na AWF i jak do tej pory cisza.

:?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 09:36 PM
Post #10
senior

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Słabo się Panowie staracie...
Brzuszki, sztanga, interwały itp., a gdzie logiczne myślenie ?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 09:51 PM
Post #11
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(senior)
Słabo się Panowie staracie...
Brzuszki, sztanga, interwały itp., a gdzie logiczne myślenie ?
Już to napisałem w innym wątku, ale się powtórzę:

Senior! Ziomalu!

Odezwał byś się do młodego... adzik06@op.pl :wink:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 1 2006, 11:21 PM
Post #12
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

senior naprawde dowiadywalem sie prawie wszedzie i nic ,jest tylko metodyka treningu,ale nigdzie nie ma treningu sportowego!pomoz przyszlym selekcjonerom jak mozesz!!!
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 2 2006, 10:32 AM
Post #13




Informacje o użytkowniku

"Teoria sportu" jest dobrą pozycją, warto się wgłębić. Po tej lekturze samemu można świetnie rozpolanować trening nawet jęsli studiujesz bądź pracujesz. Przeczytacie o wytrzymałości, sile, kondycji, koordynacji, zręczności tych rzeczach, które preferowane są na pre- i selekcji. Jest to książka która wrzuci was na wyższy poziom.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 2 2006, 10:38 AM
Post #14
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(Anonymous)
"Teoria sportu" jest dobrą pozycją, warto się wgłębić. Po tej lekturze samemu można świetnie rozpolanować trening nawet jęsli studiujesz bądź pracujesz. Przeczytacie o wytrzymałości, sile, kondycji, koordynacji, zręczności tych rzeczach, które preferowane są na pre- i selekcji. Jest to książka która wrzuci was na wyższy poziom.
No dobra. Kto jest autorem tej "Teorii sportu"? O przesłuchaniach już tyle się naczytałem, ze już mogę falować na eSce! biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 2 2006, 03:03 PM
Post #15




Informacje o użytkowniku

Teori Sportu pod redakcja Henryka Sozańskiego
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 2 2006, 03:56 PM
Post #16
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

juz znalazlem te ksiazke i chyba pokusze sie o to zeby ja przeczytac!chyba warto !
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 4 2006, 05:20 PM
Post #17




Informacje o użytkowniku

te dwie ksiązki juz przejrzałem warte polecenia może podacie inne tytuły
z góry dzięki
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 5 2006, 11:56 AM
Post #18




Informacje o użytkowniku

Jesli jestescie zdecydowani na polepszenie waszych osiagniec w bieganiu, to mozecie zajrzec do "Praktycznego Poradnika dla Biegaczy”Amby`ego Burfoot`a. Naprawde polecam i zachecam. Wielkim atutem ksiazki jest jej prostota przkazu i rozwiazywania waznych problemow. Obowiazkowo powinni zajrzec tu wszyscy Ci, ktorzy zawodowo nie maja do czynienia ze sportem, tak jak ja. Selekcja jest co prawda inną impreza, nie nastawioną na jednostajny wysilek lecz na zmienny interwal, aby zaplanowac wydajny trening trzeba o tym pamietać.
Znajdziecie tu:
- sposoby na polepszenie kondycji biegowej
- program treningowy, jak podwoić wytrzymałość
-jaki sposób zwiększyć wydatność treningów
-jak ustrzec się najczęstszych kontuzji
-w jaki sposób przygotować się do zawodów (chociazby pod wzgledem diety i psychy)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 5 2006, 05:44 PM
Post #19




Informacje o użytkowniku

troche z innej półki ksiązka

'sztuka wojny' sun tzsu
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 5 2006, 11:51 PM
Post #20
generał

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

A nie czasami Sun Tzu :wink: warto przeczytac


--------------------
"WIĘCEJ POTU NA TRENINGU, MNIEJ KRWI W WALCE"
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 6 2006, 12:50 PM
Post #21




Informacje o użytkowniku

Panowie, do Sztuki Wojny chyba nie trzeba was namawiac. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 6 2006, 12:59 PM
Post #22




Informacje o użytkowniku

Jesli chcecie poprawic swoje rezultay do selekcji to zerknijcie na ponizszy link. Jest to calkiem dobrze rozpisany trenig (przetlumaczony). Znajdziecie tu niemal wszystko. Zreszta zainteresowani selekcja powinni przeczytac forum SELEKCJA ZOLNIERZA.....na SFD. Wypowiadaja sie tam kompetentne osoby, ktore ukonczyly ta gre. Jest tam wiecej wiadomosci o sprzecie i sposobach trenigu.

http://www.sfd.pl/temat76894_strona142/

Mysle, ze osoba ktora go umiescila nie bedzie mial mi tego za zle.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 6 2006, 06:51 PM
Post #23




Informacje o użytkowniku

generał to jest kwestia pisowni spotkałem sie z dwoma tongue.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 02:04 PM
Post #24




Informacje o użytkowniku

Z innej beczki mam cos dla was: "Baza 43 CICHOCIEMNI" Valentine Ian Po tej ksiażce każdy przechodzi selekcje bo jest to dobry akumulator dla psychy
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 05:45 PM
Post #25




Informacje o użytkowniku

ksiązka co ty za gość jesteś wszystkie pozycje znasz? (ksiązkowe) mama Ciebie w bibliotece wychowywała- ale dobrze że tu jesteś bo podajeszciekawe rzeczy 3maj się

każdy z nas ma swoje skrzywienia\ ksiązka twoje jest ok laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 07:35 PM
Post #26




Informacje o użytkowniku

Jesli chodzi o jakies pozycje ksiazkowe to ja mam do zaoferowania 3 ksiazki: Akwarium oraz Specnaz Wiktora Suworowa, trzecia pozcyja to kryptonim Ambler autorstwa Ludluma.
POzdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 7 2006, 10:49 PM
Post #27




Informacje o użytkowniku

czytałem Suworowa troche bajkopisarz no bo ubarwia. w Specnazie dobry jest wstęp-rewelacja, no i sposoby zmuszamia jezyków do mówienia szczególnie tem przyklad z pilnikiem 8)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 8 2006, 08:56 PM
Post #28
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(książka)
Jesli jestescie zdecydowani na polepszenie waszych osiagniec w bieganiu, to mozecie zajrzec do "Praktycznego Poradnika dla Biegaczy”Amby`ego Burfoot`a. Naprawde polecam i zachecam. Wielkim atutem ksiazki jest jej prostota przkazu i rozwiazywania waznych problemow. Obowiazkowo powinni zajrzec tu wszyscy Ci, ktorzy zawodowo nie maja do czynienia ze sportem, tak jak ja. Selekcja jest co prawda inną impreza, nie nastawioną na jednostajny wysilek lecz na zmienny interwal, aby zaplanowac wydajny trening trzeba o tym pamietać.
Znajdziecie tu:
- sposoby na polepszenie kondycji biegowej
- program treningowy, jak podwoić wytrzymałość
-jaki sposób zwiększyć wydatność treningów
-jak ustrzec się najczęstszych kontuzji
-w jaki sposób przygotować się do zawodów (chociazby pod wzgledem diety i psychy)
Również gorąco polecam tę pozycję. Nawet doświadczeni biegacze znjadą coś dla siebie. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 10 2006, 03:15 PM
Post #29




Informacje o użytkowniku

Dzieki. No wlasnie kazdy ma jakiegos joba na punkcie czegos. Nie chodzi o to azeby przytoczyc tu wszystkie ksiażki na rynku ale tylko te przydatne. Dlatego mile widziane są wasze propozycje i opinie. Jestem pewny, że macie coś ciekawego na pułkach co przyda sie do selekcji. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 10 2006, 06:41 PM
Post #30




Informacje o użytkowniku

a czytales(kiedysprzeszedlem) kiedys akwarium? naprawde fascynujaca lektura polecam. Witek Sueorow ma bez watpienia niesamowity talent do relacjonowania wydarzen jua czytajac akwarium zagryzalem wargi z nerwow. Niesamowity dar ma ten gosc. Najciekawsze jest to ze na tego pana jest w dalszym ciagu wydany wyrok. Facet zyje w niepewnosci czy za chwile nie zjawi sie ktos kto bedzie chcial go zabic. :shock:
pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 10 2006, 08:00 PM
Post #31




Informacje o użytkowniku

empi5 czytałem akwarium. Podchodzę do niej jednak z dużą rezerwą- wiesz doza krytycyzmu nikomu nie zaszkodziła. Może być jako książka sensacyjna, ale żeby opierać sie na niej, jako lektórze która przytacza jakieś fakty to uważam, że miernota trochę za bardzo upieksza wywiad radziecki. Suworow ładnie pisze to fakt, ale nie żebym był jakimś jego idolem.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 11 2006, 09:40 AM
Post #32




Informacje o użytkowniku

Spróbuj bardziej realnej i bliższej służbom-Aleksander Prochanow-Operacja Heksogen.Ciekawa bo oparta na faktach.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 09:43 AM
Post #33




Informacje o użytkowniku

Dzieki za dopisanie pozycji i komentarze. Jesli juz nie ma nowych propozycji, to wklejacie linki godnych polecenia stron internetowych. Poczawszy od biegania do taktyki wojennej. Wszysto moze sie tu znalezc. Jesli wybierasz sie na selekcje i jestes zielony to wejdz na SFD - selekcja zolnierza polskiego, to tak na rozgrzewke
Pozdrawiam czytajacych i wszystkich selekcjonerow
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:34 PM
Post #34




Informacje o użytkowniku

http://www.flurl.com/uploaded/pure_hardcore_55915.html
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:36 PM
Post #35




Informacje o użytkowniku

jak to ogladniecie do konca to S jest małym pifffkiem ale ostrzegam bardzo ciężkie nawet mie przez chwilę zatkało
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:38 PM
Post #36




Informacje o użytkowniku

Stary!! Szeroko poleciales z tym linkaczem. To chyba w przerwie miedzy popmpkami.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 01:45 PM
Post #37
generał

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Poprostu nie szło tego obejrzec do konca, nie warto tego sciagac! Bezsensu!


--------------------
"WIĘCEJ POTU NA TRENINGU, MNIEJ KRWI W WALCE"
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 02:50 PM
Post #38




Informacje o użytkowniku

Zgadzam sie General z Toba
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 03:09 PM
Post #39




Informacje o użytkowniku

Mam osobista prosbe, nie umieszczajcie takich rzczy na tym forum. Tu zagladaja osoby nieletnie.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 06:25 PM
Post #40




Informacje o użytkowniku

dokładnie , nie ma sensu wrzucać takich linków , co to właściwie wnosi?
to że Debile są na świecie?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 07:04 PM
Post #41
senior

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

007 błond

Ty raczej jesteś "007 błąd".
Twoja obecność na tym forum jest nieporozumieniem.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 08:03 PM
Post #42
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

błond powiem ci ze zgadzam sie z seniorem w 100% i nie wiem czemu ma sluzyc ogladanie tych badziewi!!!
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 08:13 PM
Post #43
Tribbiani

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Moze błąd uwaza ze takie filmiki robia go twardszym... skoro tak, to niech sobie oglada, ale niech nie wrzuca tego syfu na forum.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 10:58 PM
Post #44
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Faktycznie TWARDZIEL!!! hahahahahahaha laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 22 2006, 01:29 AM
Post #45
PeRRy

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Panie "blond007"czy jak Ci tam ;)Obejrzalem Twoj filmik do konca bo jestem tak samo twardy jak Ty i stwierdzam ,ze takie filmiki na tym forum sa kompletna glupotom i nieporozumieniem a Ty powinienies dostac bana kolego bo jestes nieodpowiedzialnym czlowiekiem ktory chce popsuc najwidoczniej cala atmosfere panujaca na forum i namieszac jak nasi wspaniali kompani:Harcerz ktory jeszcze sie nie spalil przeskakujac przez ognisko(a szkoda),Telewidz kolejny z grona twardych ktory meczy pieska!!,Chuck Norris ktory nigdy nieplacze a szkoda bo jego lzy leczom raka!!,GrubaRyba(jakos tak) ktora naprawde jest gruba bo nic nie robi tylko szydzi z ludzi ktorzy maja jakies cele i ambicje w zyciu!!,Zyczliwy ktory juz chyba odpuscil bo wie ,ze nie ma racji(chwala mu za to)i jeszcze kilku ktorych niepamietam twardych i honorowych ludzi anonimow !! :twisted:
Pozdrawiam!!NIEZMORDOWANYCH


--------------------
Życie to sztuka wyboru.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 22 2006, 01:43 AM
Post #46
PeRRy

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Alez mnie wzielo na pisanie:] Co do ksiazek to polecam (juz wczesniej pisalem) W.Szpilman"Pianista",Z.Nalkowska"medaliony"Henryk Gustaw-Grudzinski"Inny Swiat",Moczarski(ale nie jestem pewnie)"Rozmowy z Katem"polecam!!-te pozycje troszke z innej beczki sa lecz opowiadaja o przezyciach autentycznych!! i niech nas przestrzegaja przed powtorna wojna ktora doprowadzi do isnie tantejszych scen tych najgorszych opisanych w "Apokalipsie"sw.Jana!!
Dziekuje!!


--------------------
Życie to sztuka wyboru.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 23 2006, 06:38 PM
Post #47




Informacje o użytkowniku

Niezła jest pozycja Samuel Katz ,,Aman-wywiad wojskowy Izraela'' Ciekawe kawałki o działalności takich firm jak Szinbet i Mossad, trochę sucha ale jak ktoś lubi mocna historie to polecam. Wydana w 1999 roku . Trudno ją zdobyć ale warto poszperać. Przewija się tam sporo nazwisk ludzi ktorzy obecnie są lub byli na świeczniku na Bliskim Wschodzie.
Pozycja tym bardziej polecenia że z tamtego obszaru niewiele takich informacji wyciekało a te są szczególnie atrakcyjne bo autentyczne.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 10:01 AM
Post #48




Informacje o użytkowniku

PeRRy, dobrze. ze umiesciles to na forum. To sa obowiazkowe pozycje. Samuel Katz ,,Aman-wywiad wojskowy Izraela'' slyszalem o tym, ale faktem jest ze trudno to zdobyc. Nawet nie pytajcie w Empikach!!
Tak czy inaczej, jesli interesujecie sie Jednostakami Specjalnymi to dobrze jest poczytac o wywiadzie bo JS sa blizsze wywiadowi niz regularnej armii. A tak z innej beczki, jesli jestescie zaintresowani materialami w j. angielskim to moge podeslac Wam oryginalne podreczniki w pdf. lub skrypty dotyczace treningu, cwiczenia bojowego, pierwszej pomocy itd. Czesc jest calkiem nowa (2001r). To sa specjalistyczne materialy przeznaczone dla wojska ale cywil moze sie rownie dobrze w to wglebic
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 10:17 AM
Post #49
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

ksiazka spoko,jesli mozesz to wyslij mi to na maila lub sie odezwij!!
barteklublin@yahoo.pl
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 10:26 AM
Post #50




Informacje o użytkowniku

Ok, w poniedzialek bede mial wszystko przy sobie. Od poczatku przyszlego tygodnia bede wysylal.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 11:24 AM
Post #51
Ja.

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

książka jak mozesz podeslij mi te materiały na meila - dudum@o2.pl.
Bede wdzieczny.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 11:57 AM
Post #52




Informacje o użytkowniku

Witam!Ksiazka gdybys mogl to przeslij mi te materialy na meila camelbek1@o2.p Bylbym bardzo wdzieczny smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 02:18 PM
Post #53
Rafal 27

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Hej książka, ja również bym się pisał na te materiały o treningu. rafal9k@interia.pl
Dzięki 8)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 02:36 PM
Post #54




Informacje o użytkowniku

Na rozgrzewke zerknijcie tutaj
http://www.sfd.pl/temat76894_strona142/
Co o tym sadzicie?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 02:48 PM
Post #55
Ja.

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

trening moze i dobry ...
ALe jest jedno ALe - trzeba miec na to troche czasu !! A właściwie troche wiecej niz "troche" GOść napisałze to dla cywili ale nie dodał - niepracujących.
Jak bede miał troche czasu - zobaczymy...
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 10:21 AM
Post #56




Informacje o użytkowniku

Mam nadzieje, ze z transferem nie bedzie prblemu. Pocwiczycie j. angielski i dowiecie sie paru ciekawych rzeczy.
Jak dojdzie to dajcie znaki
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 10:55 AM
Post #57




Informacje o użytkowniku

nie wiem czy nie naraże się nikomu podając tą pozycje ale moim zdaniem warto przeczytać

"Zawodowieć", autora nie pamietam (ale chyba A.Rawski) poto aby zobaczyć jak to robią inni biggrin.gif

radzę do niektórych wątków podejść z przymróżeniem oka 8)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 11:41 AM
Post #58




Informacje o użytkowniku

Hej smile.gif Dzieki ksiazka za te materialy zaraz ide rozpakowac i wglebiac sie w to co tam jest. :twisted:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 01:21 PM
Post #59
Rafal 27

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Książka 8) .Dzięki stary. Pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 01:23 PM
Post #60




Informacje o użytkowniku

Spoko, cos sie jeszcze znajdzie dla chetnych biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 01:42 PM
Post #61
Rafal 27

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Książka, materiały konkretne :shock: jak coś to jestem chętny na więcej. :wink:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 03:02 PM
Post #62
Porter

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

ksiazka, rzuc mi takze te materialy jesli mozesz wieczorek@coius.pl


--------------------
THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 07:37 PM
Post #63




Informacje o użytkowniku

to i ja poproszę jeżeli można smile.gif ruutek@wp.pl
pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 10:04 PM
Post #64




Informacje o użytkowniku

ja rowniez poprosze- fin.n@wp.pl
z gory dzieki smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 11:48 PM
Post #65




Informacje o użytkowniku

a może mała zmiana

S. Spilberg "Monachium" polecam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 28 2006, 07:59 AM
Post #66




Informacje o użytkowniku

Nie ma sprawy podesle wam materialy jeszcze w tym tygodniu. Mam jednak prosbe, niech jedna osoba zbierze wszystkie adresy do kupy. Bedzie mi wtedy latwiej wysylac. Robie to w pracy, a wiecie nie chce zbytnio narazac sie szefowi, nie moge tracic czasu na wklejanie poszczegolnych adresow.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 28 2006, 08:18 AM
Post #67
Porter

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Jesli Monachium to tylko Georga Jonasa, ksiazka na glowe bije dzielo Spilberga...
Czyta sie jednym tchem i daje do myslenia...


--------------------
THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 28 2006, 07:55 PM
Post #68




Informacje o użytkowniku

Proszę o to meile, które znalazłem

barteklublin@yahoo.pl
dudum@o2.pl
camelbek1@o2.p
rafal9k@interia.pl
wieczorek@coius.pl
ruutek@wp.pl
fin.n@wp.pl

Pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 28 2006, 08:14 PM
Post #69
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

barteklublin@yahoo.pl
JUZ MAM ,DZIEX KSIAZKA!
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 28 2006, 11:42 PM
Post #70
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(barteklublin)
barteklublin@yahoo.pl
JUZ MAM ,DZIEX KSIAZKA!
Barteczek no woniej z tym dzieleniem się z kumplem! :wink:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 1 2006, 08:10 AM
Post #71
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

adzik spoko ja po prostu nie moglem do wczorajszego wieczora tego rozpakowac i otworzyc,nie wiem dlaczego!!!,wiec spoko juz ci wysylam!!!NO PROBLEM!!!
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 1 2006, 09:31 PM
Post #72
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(barteklublin)
adzik spoko ja po prostu nie moglem do wczorajszego wieczora tego rozpakowac i otworzyc,nie wiem dlaczego!!!,wiec spoko juz ci wysylam!!!NO PROBLEM!!!
Luźna guma przyjacielu. :wink:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 2 2006, 11:23 AM
Post #73




Informacje o użytkowniku

Mam nadzieje, ze dojda materialy do was. Czesc wracalo z powrotem na moja skrzynke, gdzies jest blad. Przy jednym adresie brakuje literki 'l'.
Dajcie znaki jak cokolwiek do Was dotrze.
Pzdr
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 2 2006, 12:54 PM
Post #74




Informacje o użytkowniku

do mnie doszlo. dzieki biggrin.gif
fin
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 2 2006, 02:41 PM
Post #75
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Sluchaj ksiazka najprawdopodobniej ten blad to zbyt mala ilosc miejsca na kontach twoich adresatow!!!Wiem bo sam nie moglem tego przeslac dalej! smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 2 2006, 10:41 PM
Post #76




Informacje o użytkowniku

Do mnie tez doszlo,dzieki ksiazka za konkretne materialy jak cos bedziesz mial ciekawego to przeslij 8) Pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 3 2006, 10:10 AM
Post #77




Informacje o użytkowniku

Jesli bede mial wiecej interesujacych materialow to na pewno dam znac.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 3 2006, 10:59 PM
Post #78
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Dzięki Książko. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 4 2006, 10:55 AM
Post #79
PeRRy

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Widze,ze "ksiazka" ma jakies interesujace materialy wink.gif,wiec bede monotematyczny i powtorze prosby moich poprzednikow- a mianowicie czy nie moglbys podeslac rowniez i mi tych materialow??-lord2000@o2.pl
Dziekuje i pozdrawiam!! biggrin.gif


--------------------
Życie to sztuka wyboru.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 5 2006, 11:14 AM
Post #80




Informacje o użytkowniku

Wrociłem i odpowiadam- polecam Autor: Anonim Tytuł: Polowałam na terrorystów.
Zdecydowanie warto. Pozycja jest całkiem nowa.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 5 2006, 06:54 PM
Post #81




Informacje o użytkowniku

Ok PeRRy, zrobie co w mojej mocy.
Moze kiedys wyjdzie matarial dotyczacy "S". Kulisy powstania, kilka cennych uwag bardziej od nas doswiadczonych Dla zielonych 'jak w ogole sie do tego zabrac" a dla weteranow swietna pamiatka. Na pewno znalazloby sie sporo miejsca na wspomnienie, a jednoczesnie przestroga, "ciekawych przypadkow zakladajacych np. torby foliowe do butow czy szerpow taszacych caly swoj dobytek" Jest kilkoro wspolpracujacych z organizatorami dziennikarzy przychylnie nastawionych do tej imprezy, piszacych ciekawe artykuly do PZ, ktorzy mogliby cos zadzialac w tej kwestii. Gdyby byloby to dodatkowo okraszone dobrymi zdjeciami z kilku poprzednich lat, to gwarantuje, ze "popyt przeroslby podaz". Warto pomyslec o tym juz teraz.
Co wy na to?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 5 2006, 08:33 PM
Post #82




Informacje o użytkowniku

Jesliby to było mozliwe, tez prosze o przeslanie tych materiałow. Moj mail: tataczesiu1@op.pl

Z gory dzieki
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 7 2006, 02:18 PM
Post #83




Informacje o użytkowniku

tataczesiu, maile wracaja z powrotem na moja skrzynke.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 7 2006, 11:42 PM
Post #84




Informacje o użytkowniku

k-a....jak tam trojany? już robią co mają robić? 8)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 7 2006, 11:58 PM
Post #85
aDZIK

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

(sławek)
k-a....jak tam trojany? już robią co mają robić? 8)
Mnie też Antyvir coś wykrył i zablokował. :evil: Jeżeli to prawda, to :twisted:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 9 2006, 03:59 PM
Post #86
pokrak

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Jesliby sie dalo to sproboj na ten adres tataczesiu1@gazeta.pl

Dzieki
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 12 2006, 04:50 PM
Post #87
PeRRy

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Panie Piotrze(ksiazka) do mnie doszlo.Ogromne podziekowania dla Ciebie i szacunek!!.
Pozdrawiam


--------------------
Życie to sztuka wyboru.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Mar 29 2006, 11:11 PM
Post #88




Informacje o użytkowniku

Dla was matoły najlepsza jest ksiązka telefoniczna: duzo bochaterow i szybka akcja-cos dla selekcji.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 15 2006, 09:47 AM
Post #89




Informacje o użytkowniku

???????
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 17 2006, 02:49 PM
Post #90




Informacje o użytkowniku

Hej TELEWIDZ, bardzo Cie polubilem, ale czy masz jaja (to z okazji swiat) azeby pojsc ze mna na bronko?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 24 2006, 09:29 AM
Post #91




Informacje o użytkowniku

ohmy.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 24 2006, 09:55 AM
Post #92




Informacje o użytkowniku

Ja bym polecil"playboy" biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 24 2006, 10:25 AM
Post #93




Informacje o użytkowniku

dla ciebie z pieskami
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 24 2006, 04:20 PM
Post #94




Informacje o użytkowniku

sad.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post May 4 2006, 11:42 AM
Post #95




Informacje o użytkowniku

Dlugo nie byl poruszany ten watek.
Na "S" z tego co widzialem no i przezylem sa elementy przesluchan. Wiadomo, ze nie sa one robione na serio ale mozna powiedziec - odpowiednie do tej imprezy. Zostalo jeszcze troche czasu do sierpnia dlatego warto zajrzec do materialow z tym zwiazanych. Pojawila sie calkiem niezla ksiazka o tej tematyce "Kulisy wojny" Mackey`a Chrisa i Miller Greg`a. Poczytajcie o tym co was moze czekac, jak zachowuja sie zlapani i jakich technik uzywaja przesluchujacy. Krotki frag:
"Techniki i metody śledcze, opracowane w czasach 'zimnej wojny', Okazały się kompletnie nieskuteczne wobec członków Al-Kaidy. Grupa Mackeya musiała stosować wyrafinowane podstępy, sztuczki i blefy, nękać i dezorientować przeciwnika, by wydobyć cenne informacje. W książce, którą czyta się jak powieść szpiegowską, Mackey ujawnia, w jaki sposób on i jego koledzy zdołali złamać nawet najbardziej opornych i jakie popełnili błędy. Pokazuje też, jak myślą terroryści i ich zwolennicy"
Go to the top of the page
+Quote Post

post May 4 2006, 02:04 PM
Post #96




Informacje o użytkowniku

Czy ktos, moze mi pomoc znalezc ten link o ktorym mowa ponizej, czy on jeszcze dziala?

zdrowia
Rafał Górski
gorski@obywatel.org.pl

Jesli chcecie poprawic swoje rezultay do selekcji to zerknijcie na ponizszy link. Jest to calkiem dobrze rozpisany trenig (przetlumaczony). Znajdziecie tu niemal wszystko. Zreszta zainteresowani selekcja powinni przeczytac forum SELEKCJA ZOLNIERZA.....na SFD. Wypowiadaja sie tam kompetentne osoby, ktore ukonczyly ta gre. Jest tam wiecej wiadomosci o sprzecie i sposobach trenigu.

http://www.sfd.pl/temat76894_strona142/

Mysle, ze osoba ktora go umiescila nie bedzie mial mi tego za zle.
Go to the top of the page
+Quote Post

post May 4 2006, 04:40 PM
Post #97




Informacje o użytkowniku

no nie następny doradca
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 13 2006, 09:22 AM
Post #98




Informacje o użytkowniku

Pytania do organizatorow. Czy bedzie mozna kupic ksiazke o Combacie 56 i historii selekcji na preselekcji w Tomaszowie?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 25 2006, 09:26 PM
Post #99
maly

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

mam pytanie: może zna ktoś tytuły książek o wojnie asymetrycznej potrzebyje do magisterki
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 25 2006, 09:33 PM
Post #100




Informacje o użytkowniku

A jestem ciekaw co studiujesz? :?:
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 użytkownik(ów) przegląda ten temat (3 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy: