IPB
    
     

Witaj Gościu ( Login | Rejestruj )

13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jakie polecasz książki

post Feb 21 2006, 07:04 PM
Post #41
senior

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

007 błond

Ty raczej jesteś "007 błąd".
Twoja obecność na tym forum jest nieporozumieniem.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 08:03 PM
Post #42
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

błond powiem ci ze zgadzam sie z seniorem w 100% i nie wiem czemu ma sluzyc ogladanie tych badziewi!!!
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 08:13 PM
Post #43
Tribbiani

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Moze błąd uwaza ze takie filmiki robia go twardszym... skoro tak, to niech sobie oglada, ale niech nie wrzuca tego syfu na forum.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 21 2006, 10:58 PM
Post #44
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Faktycznie TWARDZIEL!!! hahahahahahaha laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 22 2006, 01:29 AM
Post #45
PeRRy

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Panie "blond007"czy jak Ci tam ;)Obejrzalem Twoj filmik do konca bo jestem tak samo twardy jak Ty i stwierdzam ,ze takie filmiki na tym forum sa kompletna glupotom i nieporozumieniem a Ty powinienies dostac bana kolego bo jestes nieodpowiedzialnym czlowiekiem ktory chce popsuc najwidoczniej cala atmosfere panujaca na forum i namieszac jak nasi wspaniali kompani:Harcerz ktory jeszcze sie nie spalil przeskakujac przez ognisko(a szkoda),Telewidz kolejny z grona twardych ktory meczy pieska!!,Chuck Norris ktory nigdy nieplacze a szkoda bo jego lzy leczom raka!!,GrubaRyba(jakos tak) ktora naprawde jest gruba bo nic nie robi tylko szydzi z ludzi ktorzy maja jakies cele i ambicje w zyciu!!,Zyczliwy ktory juz chyba odpuscil bo wie ,ze nie ma racji(chwala mu za to)i jeszcze kilku ktorych niepamietam twardych i honorowych ludzi anonimow !! :twisted:
Pozdrawiam!!NIEZMORDOWANYCH


--------------------
Życie to sztuka wyboru.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 22 2006, 01:43 AM
Post #46
PeRRy

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Alez mnie wzielo na pisanie:] Co do ksiazek to polecam (juz wczesniej pisalem) W.Szpilman"Pianista",Z.Nalkowska"medaliony"Henryk Gustaw-Grudzinski"Inny Swiat",Moczarski(ale nie jestem pewnie)"Rozmowy z Katem"polecam!!-te pozycje troszke z innej beczki sa lecz opowiadaja o przezyciach autentycznych!! i niech nas przestrzegaja przed powtorna wojna ktora doprowadzi do isnie tantejszych scen tych najgorszych opisanych w "Apokalipsie"sw.Jana!!
Dziekuje!!


--------------------
Życie to sztuka wyboru.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 23 2006, 06:38 PM
Post #47




Informacje o użytkowniku

Niezła jest pozycja Samuel Katz ,,Aman-wywiad wojskowy Izraela'' Ciekawe kawałki o działalności takich firm jak Szinbet i Mossad, trochę sucha ale jak ktoś lubi mocna historie to polecam. Wydana w 1999 roku . Trudno ją zdobyć ale warto poszperać. Przewija się tam sporo nazwisk ludzi ktorzy obecnie są lub byli na świeczniku na Bliskim Wschodzie.
Pozycja tym bardziej polecenia że z tamtego obszaru niewiele takich informacji wyciekało a te są szczególnie atrakcyjne bo autentyczne.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 10:01 AM
Post #48




Informacje o użytkowniku

PeRRy, dobrze. ze umiesciles to na forum. To sa obowiazkowe pozycje. Samuel Katz ,,Aman-wywiad wojskowy Izraela'' slyszalem o tym, ale faktem jest ze trudno to zdobyc. Nawet nie pytajcie w Empikach!!
Tak czy inaczej, jesli interesujecie sie Jednostakami Specjalnymi to dobrze jest poczytac o wywiadzie bo JS sa blizsze wywiadowi niz regularnej armii. A tak z innej beczki, jesli jestescie zaintresowani materialami w j. angielskim to moge podeslac Wam oryginalne podreczniki w pdf. lub skrypty dotyczace treningu, cwiczenia bojowego, pierwszej pomocy itd. Czesc jest calkiem nowa (2001r). To sa specjalistyczne materialy przeznaczone dla wojska ale cywil moze sie rownie dobrze w to wglebic
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 10:17 AM
Post #49
barteklublin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

ksiazka spoko,jesli mozesz to wyslij mi to na maila lub sie odezwij!!
barteklublin@yahoo.pl
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 10:26 AM
Post #50




Informacje o użytkowniku

Ok, w poniedzialek bede mial wszystko przy sobie. Od poczatku przyszlego tygodnia bede wysylal.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 11:24 AM
Post #51
Ja.

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

książka jak mozesz podeslij mi te materiały na meila - dudum@o2.pl.
Bede wdzieczny.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 11:57 AM
Post #52




Informacje o użytkowniku

Witam!Ksiazka gdybys mogl to przeslij mi te materialy na meila camelbek1@o2.p Bylbym bardzo wdzieczny smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 02:18 PM
Post #53
Rafal 27

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Hej książka, ja również bym się pisał na te materiały o treningu. rafal9k@interia.pl
Dzięki 8)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 02:36 PM
Post #54




Informacje o użytkowniku

Na rozgrzewke zerknijcie tutaj
http://www.sfd.pl/temat76894_strona142/
Co o tym sadzicie?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 24 2006, 02:48 PM
Post #55
Ja.

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

trening moze i dobry ...
ALe jest jedno ALe - trzeba miec na to troche czasu !! A właściwie troche wiecej niz "troche" GOść napisałze to dla cywili ale nie dodał - niepracujących.
Jak bede miał troche czasu - zobaczymy...
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 10:21 AM
Post #56




Informacje o użytkowniku

Mam nadzieje, ze z transferem nie bedzie prblemu. Pocwiczycie j. angielski i dowiecie sie paru ciekawych rzeczy.
Jak dojdzie to dajcie znaki
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 10:55 AM
Post #57




Informacje o użytkowniku

nie wiem czy nie naraże się nikomu podając tą pozycje ale moim zdaniem warto przeczytać

"Zawodowieć", autora nie pamietam (ale chyba A.Rawski) poto aby zobaczyć jak to robią inni biggrin.gif

radzę do niektórych wątków podejść z przymróżeniem oka 8)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 11:41 AM
Post #58




Informacje o użytkowniku

Hej smile.gif Dzieki ksiazka za te materialy zaraz ide rozpakowac i wglebiac sie w to co tam jest. :twisted:
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 01:21 PM
Post #59
Rafal 27

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Książka 8) .Dzięki stary. Pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Feb 27 2006, 01:23 PM
Post #60




Informacje o użytkowniku

Spoko, cos sie jeszcze znajdzie dla chetnych biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 użytkownik(ów) przegląda ten temat (6 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy: