IPB
    
     

Witaj Gościu ( Login | Rejestruj )

36 Stron V  « < 33 34 35 36 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pytanie do Admina

post Jun 2 2013, 09:18 PM
Post #681
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Teraz Kokson powinieneś zapytać ile osób jest na liście startowej do Selekcji- może po Presce na poligon pojedzie 30-40 osób?????
Pojawił się kolejny plakat w Polsce Zbrojnej i spływają zgłoszenia ze środowiska wojskowego.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 3 2013, 12:26 AM
Post #682
Kokson

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Niestety przejęty brakiem Kapra nie zapytałem o to co teraz mnie najbardziec ciekawi... Mysle że juz okło 500 zgłoszen będzie bo niezle Major nas postraszył tym wycofaniem Selekcji. Z pewnością nie jeden ( w tym ja) powiedział sobie " Jak w 2013 roku bedzie Selekcja to podejme wyzwanie). Mam tylko nadzieje że mój plecak bedzie w stanie dotrwac do tego dnia no i ja oczywiście teżsmile.gif Swoją droga kupno nastepnego plecaka poprzedzac bede testem z obciążnikiem 25 kilo jako balast. Inaczej plecaka raczej nie sprawdze jak sie nosi:D chociaż... 20 kilo tez wystarczy:)

Więc do rzeczy... Adminie nasz kochany ilu chłopa na Preselekcji mamy? biggrin.gif O kobietach również nie zapominajmy:)


Jak zwykle poezja mnie poniosła pozdrawiam wszystkich:)
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 12 2013, 08:54 PM
Post #683
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Jak zwykle przed Selekcja nasiliły się ataki na forum / próby zaśmiecania/ ale też jest sporo pytań i wniosków na prywatne konto m.in:
CZY NIE POWINNO SIĘ OKREŚLIĆ ILE RAZY UCZESTNIK MOŻE STARTOWAĆ W SELEKCJI?
Myślę ,ze chodzi tu o osoby które podchodzą do tej imprezy po raz 3,4 i więcej.

Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 14 2013, 09:20 AM
Post #684
111pilsudski



Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(admin @ Jun 12 2013, 08:54 PM) *
Jak zwykle przed Selekcja nasiliły się ataki na forum / próby zaśmiecania/ ale też jest sporo pytań i wniosków na prywatne konto m.in:
CZY NIE POWINNO SIĘ OKREŚLIĆ ILE RAZY UCZESTNIK MOŻE STARTOWAĆ W SELEKCJI?
Myślę ,ze chodzi tu o osoby które podchodzą do tej imprezy po raz 3,4 i więcej.


Kiepski pomysł, czym byłaby selekcja bez nas? Jak ktoś nie może się dostać to niech lepiej idzie pompować więcej.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 14 2013, 12:14 PM
Post #685
Kokson

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Takie pytania najczesciej zadają Ci co chcą po trupach do celu dojsc i nie wierzą w to ze w grupie jest cała siła. Najsmieszniej byłoby gdyby taka osoba spotkała sie z tym ograniczeniem jak sama juz podejdzie do imprezy 3-4 raz.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 16 2013, 04:25 PM
Post #686
Zbychu Scofield

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(admin @ Jun 12 2013, 07:54 PM) *
Jak zwykle przed Selekcja nasiliły się ataki na forum / próby zaśmiecania/ ale też jest sporo pytań i wniosków na prywatne konto m.in:
CZY NIE POWINNO SIĘ OKREŚLIĆ ILE RAZY UCZESTNIK MOŻE STARTOWAĆ W SELEKCJI?
Myślę ,ze chodzi tu o osoby które podchodzą do tej imprezy po raz 3,4 i więcej.

Widać ktoś zamiast wziąć sie za treningi, woli w sposób niecny próbować wpłynąć na organizatora takimi propozycjami, by wyeliminowano z gry weteranów. A wtedy ten ktoś miałby łatwiej ...?
Nie! - zwracam uwagę, że prawo nie działa wstecz - tak więc nawet gdyby wprowadzono zakaz startu dla uczestników którzy startowali np. 4 razy, to obowiązywał by on dopiero za 5 lat albowiem "przepisów mniej korzystnych dla strony nie można stosować wstecz" i licznik udziałów w selekcji bił by dopiero do momentu wejścia w życie nowej zasady. A więc dotknął by również tego kogoś. A ten ktoś nie na to przecież liczył, bo chciał by podstępnie wyeliminować weteranów już teraz ...
Na S. gra sie fair i nie stosuje sie takich podstępnych spisków, więc owocnych treningów i czystej rywalizacji Wam i sobie życze i do zobaczenia na PreSce.

PS: Chodź to nie przykład w pełni miarodajny ale - czymże była by Liga Mistrzów UEFA bez weteranów (Barcelony, Realu, Menchesteru, Bayernu itd)?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 19 2013, 01:22 PM
Post #687
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Zbychu to porównanie do FC Barcelony nie jest w Twoim przypadku najbardziej trafne... chociaż może z racji trwania klubu.
A właśnie zastanawiam się kto jest weteranem o najdłuższym stażu - o najwiekszej ilości udziału w S.?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 20 2013, 09:09 PM
Post #688
solfa1

Member
**

Informacje o użytkowniku

Pływak, jako jedyny ukończył Selekcje 3 razy. Dochodzą mnie słuchy, że finaliści, którzy kończyli Selekcje 8, 9 i 10 lat temu chcą zrobić to jeszcze raz. Na ich czele stanie oczywiście (bez urazy) Mały...
Pozdrawiam
Czy instruktor może brać udział w S? Jak musi być długa przerwa?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 21 2013, 06:45 AM
Post #689
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Dla pełniącego rolę instruktora przerwa wynosi 4 lata.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jun 21 2013, 03:10 PM
Post #690
Zbychu Scofield

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(solfa1 @ Jun 20 2013, 08:09 PM) *
Dochodzą mnie słuchy, że finaliści, którzy kończyli Selekcje 8, 9 i 10 lat temu chcą zrobić to jeszcze raz. Na ich czele stanie oczywiście (bez urazy) Mały...

Extra, bedzie wesoło... Przyjeżdżajcie
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jul 14 2013, 07:42 PM
Post #691
Brinx

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Mam pytanie może ktoś będzie umiał mi udzielić odpowiedzi.. Co to za kamuflaż który był stosowany na czapkach z Selekcji 2011 ?, sam potrzebuje teraz zakupić parenaście sztuk patrolówek w maskowaniu wosjkowym, a te są idealne. Na pierwszy rzut oka maskowanie podobne do Camo Grom lub Polska Pustynna.

Uczestnicy z S2011 możecie zobaczyć co to za firma czapki?



--------------------
Nr. 55/2010
Nr. 6/2013
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jul 14 2013, 09:12 PM
Post #692
maly

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Ja to już za stary jestem...
Wróciłem dzisiaj z Bieszczadów, byłem z Pływakiem i muszę wam powiedzieć że już nie te lata....
A tak serio, to jakbym miał więcej czasu i nie zmienili mi urlopu w tym roku, to kto wie? Troszę ostatnio trenowałem wiec może... fartem... po znajomości...
Solfa odezwij się sms-em bo kontakty potraciłem.
podro Mały


--------------------
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jul 20 2013, 07:15 AM
Post #693
kozik

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Brinx to jest kamuflaz Multicam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jul 20 2013, 01:04 PM
Post #694
DasKiller

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Czapeczki były z Alpinusa, chyba najlepsze jakie do tej pory były smile.gif


--------------------
--------------------------
nr27/2009
nr36/2011
nr46/2014
nr41/ER KK 2012
"Mia San Mia"
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jul 20 2013, 08:04 PM
Post #695
maly

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Orginalnego multicam'a ma tylko CryPecysion...
M


--------------------
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jul 23 2013, 04:48 PM
Post #696
Brinx

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Dzięki Panowie za pomoc. Obczajałem tego Alpinusa.. hehe i nie ma bata by zamówić u nich kilkanaście sztuk tego modelu, trzeba będzie poszukać czegoś podobnego.


--------------------
Nr. 55/2010
Nr. 6/2013
Go to the top of the page
+Quote Post

post Jul 25 2013, 07:06 AM
Post #697
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Czapeczki były specjalnie szyte na Selekcję przez Alpinusa a sponsorem materiału Multicam była firma Green Side.
Fajne czapeczki z multicama szyje amerykańska firma Proper-poszukaj .
Go to the top of the page
+Quote Post

post Nov 4 2013, 11:28 AM
Post #698
111pilsudski



Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

CYTAT(admin @ Jan 21 2013, 12:47 PM) *
We Wrocławiu na Zmechu / obecnie WSOWL/ zajęcia prowadzi w małej grupie Stanisław Wysocki, ktory jest tam słuchaczem


Czy te zajęcia są otwarte dla cywili?
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ich temat, dzwoniłem nawet do Zakładku WF na WSO i tam nic na ten temat nie wiadomo. Może mjr podać kontakt do instruktora?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Nov 16 2013, 10:31 PM
Post #699
kozik

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Witam
Wiem ze bardzo duzo czasu mineło ale co z emisja Selekcji 2009? Napewno nie bedzie "ona " emitowana ale czy jest jakas opcja zobaczenia jej? Wiele osob chce zobaczyc emisjie z tego roku.
pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post

post Nov 25 2013, 09:23 AM
Post #700
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Jest mało prawdopodobne by odcinki z tamtej emisji pojawiły się gdzieś na ekranie. Nie jestem właścicielem tego co zostało wyprodukowane przez Fremantle dla TVN. Znając życie leży to gdzieś w archiwum. Podobnie ma się sytuacja z zimową imprezą ,,Kryptonim Kotlina'.
Miałem okazję widzieć obie produkcje i powiem szczerze ,że duża szkoda.
Go to the top of the page
+Quote Post

36 Stron V  « < 33 34 35 36 >
Reply to this topicStart new topic
3 użytkownik(ów) przegląda ten temat (3 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy: