IPB
    
     

Witaj Gościu ( Login | Rejestruj )

36 Stron V  « < 32 33 34 35 36 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pytanie do Admina

post Apr 3 2013, 12:59 PM
Post #661
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Wystarczy monolog Zygiego z nieodłączną od 2 klasy szkoły podstawowej chrypką przeplatane to wszystko sapaniem po 12 serii pompek....
To lepsze niż ,,Marsz Turecki'' Mozarta....
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 3 2013, 06:17 PM
Post #662
Kokson

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Majorze a jakieś pomysły na konkurencje "zimowe jak by była sposobność na Selekcji? Myślę że można by robić bałwany na czas ze związanymi oczami, jazda na lodzie na zrobionych własnoręcznie łyżwach, ucieczka przed pościgiem ale zamiast karabinków na laser to byłyby śnieżki:)

Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 8 2013, 12:28 PM
Post #663
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Myślę ,że dla Ciebie Kokson bardziej atrakcyjne byłoby moczenie w przerębli tak długo aż zacząłbyś konkretnie ,,nadawać''
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 8 2013, 11:25 PM
Post #664
Luke21

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Panie Majorze. Skoro doszło do tego że Selekcję "puszcza" taka stacja jak wiemy (pomijając całkowicie jej pochodzenie, powstanie, "plecy" i inne zagadnienia) to czy są szanse w tym roku na odrobinę bardziej finezyjną oprawę?

Bardzo ciekawe połączenie humoru z powagą sytuacji wprowadza ten łysy facecik który zawsze był narratorem Strongmanów... Już widzę go płynącego na pontonie razem z ekipą i ten jego emocjonalny głos który niczym Makłowicz opowiada wszystkim co za chwilę będzie się działo... Co Pan o tym myśli i z kim Kokson mógłby się przespać aby do tego angażu doszło?
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 9 2013, 12:42 PM
Post #665
gregorypek1988

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Z betonowym słupem smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 9 2013, 06:06 PM
Post #666
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Selekcja nie zmieni swojego wizerunku .
To co kamerom uda się zarejestrować montażysta będzie musiał zmontować w jakąś całość , podpierając się techniką i efektami specjalnymi / może dokrętki z efektem studyjnym , grafika , stop klatki itp/
Nie wyobrażam sobie udziału aktorów czy vipów a nawet celebrytów , kucharzy czy piosenkarzy na poligonie.
Był kiedyś pomysł w TVP 2 by Maciek Dowbor jako Vip brał udział w Selekcji..... życzliwie podziękowałem.
Mówiąc krótko- baletu z panienkami z pawimi piórami nie będzie. Może jeden z instruktorów w ramach rekompensaty zrobi wieczornego kankana by po marszu zeszły zakwasy.
TVN Turbo chce programu zmontowanego na podstawie relacji z przebiegu S i tak zrobimy. Z S nigdy nie będę robić fabularyzowanej noweli.
Kokson na Selekcji prześpi się raczej z kodeksem do rannego pamięciowego opanowania i budzeniem z okrzykiem Zygiego : Zbiórka za 30 sekund.....Minęło już 20 ...
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 9 2013, 07:58 PM
Post #667
Luke21

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

To oczywiste Majorze że to Pana balet i że ostateczna decyzja o jego kształcie i wizerunku należy do Pana. Miałem na myśli to co można znaleźć w dostępnych archiwalnych wypowiedziach z tego forum, gdzie jeszcze wypowiadał się Menda Dziennikarska że Selekcja potrzebowała swego czasu dużego sponsora dla którego jest szansą na wybicie się....
Może się mylę, ale jeśli ten wątek jest nadal aktualny to każdy duży sponsor będzie oczekiwał dobrego czasu antenowego i sporej reklamy która wyniknie gratis z samej popularności programu. Tv obkłada wtedy taki program po obu stronach swoimi reklamami i wszyscy są zadowoleni. Sponsor generalny którego szyld zwany logo jest w napisach końcowych i emitent programu który skosi za czas reklamowy.

Jak obaj wiemy Telewizja potrafi odpowiednio skroić i zmontować wszystko. Potrafią robić kasę w mniej lub bardziej kombinowany sposób. To głównie zależy od producenta.
Pan jako producent programu określa warunki na jakie może przystać stacja lub też nie. Może Pan określić ilość ludzi, sposób narracji, to jak i gdzie będzie poruszała się ekipa telewizyjna i kiedy będzie się odzywała. Na koniec zatwierdzi Pan zmontowany materiał bądź też nie. Nikt nie mówi o nagrywaniu dubli, kręceniu niektórych scen w studio transcoloru za Warszawą czy fajerwerkami w stylu Agent w trakcie.

Bieleninik nie jest jeszcze takim showmanem czy pajacem jak niektórzy. Siedzi w TVN Turbo a nie na Polsacie, jest sympatyczny i pasuje do tego typu relacji. Na pewno jest bardziej kojarzony z tego typu imprezami niż Dowbor, który by tu pasował jak Prokop do czołgu.B. do czołówki pewnie sam spróbowałby wykonać określone zadania by zadać widozm pytanie "myślisz że to takie łatwe?, zobaczmy"

Nie wiem jak inni ale wydaje mi się że jeśli trzymać prowadzącego w cuglach to kamera będzie kręciła się nie więcej niż przy standardowej produkcji, które ma Pan już za sobą.

Szowmanstwo programów rozrywkowych polega głównie na wąskiej grupie głównych bohaterów. W Selekcji w obecnej postaci jest ten bohater rozmyty. Jedyne co by zmieniła ekipa przy montażu z Bielinikiem to musieliby mieć określone postacie któych losy by śledzili bo inaczej widz zaczyna się gubić a narrator mówi ogólnikowo.

W wersji skrajnie reklamowej dałby Pan ekipie filmowej motyw do fabuły dopuszczając do preselekcji paru ludzi wytypowanych przez tv Przecież nikt nie powie że nie może Pan ich odwalić na drugi dzień o ile się dostaną? Przy określonych z góry warunkach będą wiedzieli że idą na takich zasadach jak reszta uczestników i na równie małych prawach jak wspominana ekipa.

Koniec końców ani nie zakładam, ani nie sugeruję że Major miałby jakikolwiek interes w zyskaniu Selekcji na popularności. Bardziej pomyślałem o tym że po tylu latach, kiedy każdy kolejny rok będzie w 90%, znakiem zapytania, Selekcji może należy się taka ładna laurka i odrobina chwały?

Żadne z wymienionych działań nie zamieniłoby tego w zbiegowisko typu Strongman. Nie to żebym do czegoś Pana namawiał bo osobiście nie mam dojść do tv, ale Selekcji i tylu latom Pana pracy należy się reklama.

Ktoś kiedyś powiedział że jeżeli masz na prawdę czym to się pochwal. A Pan działa skromnie jak Kameduli spod Krakowa.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 9 2013, 10:09 PM
Post #668
Kokson

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Az sie odezwać muszę ale krótko i zwięźle:)

Pamiętacie w jakiej koncepcji została stworzona Selekcja 2007 a dokładnie chodzi mi o relacje która na siła chciała być młodszym bratem jakiegos reality show.

Te przerywniki i wypowiedzi rodziny i przyjaciół kolały w oczy i uszy. Dużo lepsze były sceny gdzie widać było zmęczenie bo to oddawało prawdziwy charakter zmagań na poligonie.

Z mojego punktu widzenia im starsza Selekcja tym lepsza relacja wiec dajmy montażyście pole do popisu.

Major działa skromnie i to jest i będzie doceniane tak jak dzięki nowemu papieżowi pojawiła sie we mnie iskierka nadziei mówiąca że kościół to nie tylko drogie samochody, duże kościoły i konta bankowe za granica..
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 10 2013, 10:45 AM
Post #669
Luke21

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Nie napisałem Kokson o takiej formule jak wspominasz. Nie miałem na myśli programów z Hajzerem w stylu chwila prawdy z rodziną na kanapie sapiącą "chcę usłyszeć mamo to pytanie czy on nosił damskie gacie". Albo którą bramkę wybierasz.
Sugerujesz że chcę ściągnąć S do jakiegoś dziwnego show. Co innego jest wrzucić pomidory do solniczki a co innego je poprószyć. Pytanie dotyczyło tego drugiego i Twoja interpretacja tej kwestii jest mi obca. To co piszesz świadczy tylko o tym że ktoś jednak szukał nowej formuły dla Selekcji...

Cały mój poprzedni post streszcza się następująco. Będąc Majorem rozważyłbym (ze względu na okoliczności) obecność Bielininika jako prowadzącego i oparcie narracji na fabule śledzącej losy np 5 wybranych osób. To wszystko. Nie ma co na wagę pisać

Obejrzałem pierwsze minuty 2007. Typowy montaż dla TV4. Przerost formy nad treścią. Odzieranie uczestników i imprezy z tajemnicy. Zero niewiadomych. Prowadzący powinien być bardziej jak obserwator przyrody który w nią nie ingeruje a tylko komentuje. 2007 to rzeczywiście był show. nie o tym pomyślałem
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 10 2013, 04:01 PM
Post #670
Kokson

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Luke nie sugeruje że chcesz komercyjności i charakteru rodzinnego pikniku Selekcji. Nie powinno być śledzenia losów nawet jednego bohatera a tym bardziej prowadzącego, bo takie cos bardzo zajeżdża innymi show.


Charakter imprezy jest znany dla ogółu. Ten kto sie tym interesuje będzie oglądał wiec nie musimy myśleć o takich dodatkach jak ta obserwacja. Dużo lepiej materiał prezentuje sie jak widac rozmyty profil bohatera bo o niego tu wcale nie chodzi. W programie bohaterowie sami sie tworzą serio:)

Z perspektywy widza dużo przyjemniej ogląda sie wypowiedz wszystkich i ich zmęczenie a nie wybrane osoby w tle innych

Wiem że nie chcesz aby S była Big B.. nie chciałem abys tak to zrozumiał. Nikt o to sie nie stara jeżeli jest na tym forum.

Aby polepszyć program będąc na Selekcji wystarczy uśmiechnąć sie do kamery i to załatwi najlepszego narratora:)

Podsumowując według mnie montażysta powinien pójść takim torem jak S 2011 i S 2012. To były udane produkcje.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 10 2013, 11:02 PM
Post #671
Luke21

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Tak XV Selekcja była udaną produkcją. Dla nas. Ludzi którzy się nią podniecają interesują i poniekąd "znają" (jakkolwiek to słowo rozumieć). Myślę że Major na serio traktował sprawę że to będzie ostatni odcinek. Mógł więc sprawić że instruktorzy pożałowali że nie mogli wziąć udziału w tej Selekcji. 2007 przy 2012 wygląda na materiałach jak wycieczka.

Załóżmy że przystajemy na to co mówisz. W takiej sytuacji trenowałbym na prawdę ostro bo to będzie ostatnia Selekcja. Jest dno recesji. Ukryte bezrobocie sięga 20%. Wypuśćmy z wirtualnego zatrudnienia studentów a doleci do 25%. Każda stacja i każdy producent zrobi wszystko aby się zareklamować. To jest taka chwila kiedy to za ile się wyprodukuje materiał ma kluczowe znaczenie. Miałem taką możliwość powałęsać po studio Transcoloru (rzut kapciem z Bemowa) i jestem w stanie zrozumieć jakie to są koszty kiedy musisz dosłownie wyprodukować wszystko ale to wszystko. A TV nie ma zamiaru zarabiać mniej. Oni są jak supermarket. Albo podają Ci chłam (jak to się nazywa? pamiętniki z wakacji?P) albo chcą lux towar za najniższą cenę. To wszystko.

Jest niebywały zbieg różnych okoliczności i nie chodzi tu o grę interesów. Po prostu są możliwości i tyle. Jak już wspomniałem Kokson, trzeba się czasem postawić w czyjejś sytuacji. Może jestem cienkim zawodnikiem i jakimś pozerem zagadującym dziewczyny z namiotu Turbo, ale jestem dobrym obserwatorem. Nikt nie powtarza kilka razy że cała impreza kręci się jeszcze tylko dzięki hojności sponsorów, jeżeli nie musi... Poza tym trudno jest twierdzić że tylko dla własnej przyjemności organizuję się zlot dla gości, którzy z nadmiaru wyciskania na poręczach zapominają że zostawili po sobie na wojskowym obiekcie prawie że wysypisko śmieci...

Selekcja miała do tej pory pewną misję. Beton stawiał opór biurokratycznych teczek. To co będzie dalej zależy też jak ten beton zadźwięczy. NSR w Komendzie Lubelskiej okazał się mówiąc delikatnie klapą. Może to skłoniło nosicieli teczek by poszukać na Selekcji?

Koniec nadawania. Do zobaczenia w czerwcu
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 14 2013, 07:42 PM
Post #672
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Selekcja w 2007 nie była gorsza czy lepsza ale to kwestia co i jak sie pokazuje .
To była pierwsza próba ekipy z Fremantle i delikatnie mówiąc , niezbyt im wyszło.
Bardzo dobra była z 2009 / nie wiem czy nie była to najlepsza/ ale nie doczekała się emisji podobnie jak zimowa impreza Kryptonim Kotlina.
To ,że impreza odbywa się dzięki sponsorom chyba nie jest żadną tajemnicą, tajemnica nie jest również to,że były lata gdzie to imprezy trzeba było dokładać sporo własnej kasy.../ by zachować ciagłość, czy nie cofać się po ogłoszeniu naboru/.
Działania stacji w obszarze poszukiwań sponsorów idą niezależnie od nas. Biuro Reklamy chce sprzedać czas na spoty reklamowe, myśli o lokowaniu produktu ale TVN Turbo to nie jest duża antena.
Rynek reklamowy jest niezwykle trudny a ponadto trzeba zrozumieć iż Selekcja jest imprezą trudną dla potencjanych sponsorów a poza tym to impreza niszowa.
Owszem moglibyśmy wystąpić o dofinansowanie z MONu...... tylko wtedy nie byłaby już ta sama Selekcja.
Dla nas jako organizatorów ważne jest ,że udało nam sie wrócić na ekrany.
Impreza bez późniejszej emisji ma niewielkie szanse na sponsorów.
Popatrzcie 2009 bez emisji, 2010 bez emisji i pozostało niewiel firm które chciały wejść w projekt. Wycofał się Mróz, Polartec, Gore i zostaliśmy praktycznie sami a imprezę trzeba było zrobić , nie licząc czasu na przygotowania.
O imprezie trzeba mówić , pisać i w tym też jest Wasza rola.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 14 2013, 09:26 PM
Post #673
Kokson

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

A ja sie własnie zastanawiałem ciągle gdzie relacje z 2009 i 2010...

Nie miałem na myśli organizacji Selekcji 2007 jako słabej tylko bardzo kiepski montaż relacji bo niestety nawet z dobrego materiału świetny partacz zrobi swoja popisówke...

Fremantle to o ile wiem współpracowali lub dalej współpracują z TVN wiec chcieli zrobić coś co będzie sie dobrze sprzedawać tylko nie pomysleli o tym ze to jest specyficzna impreza i wymaga indywidualnego podejścia. Mało ogląda telewizji ale jak juz to zawsze widzę w każdym show ten temat.. Kilku bohaterów i nagle jak tu sie znaleźli, opinia rodziny, relacje kolegów z podwórka, jakaś ckliwa historia przepełniona łzami... Nie chce sie śmiać z nikogo ale ten schemat jest idealnie powtarzany w każdym show.


Co do relkamy... Skoro plakaty Selekcji i Kaszubskiego Kapra są dostępne to w czym problem zagadać z recepcją swojej siłowni poprosić o wywieszkę? Na siłownie nie tylko chodzą ABS-y (Absolutny Brak Szyi). Oczywiście jeżeli Major zezwala na wywieszanie tych plakatów bo nie mam pojęcia w tym zakresie.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 15 2013, 04:38 PM
Post #674
maly

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Tak na marginiesie to wydaje mi się że sami promoujemy gdzie się da Selekcję... choćby swoją postawą...
A do rzeczy: jak ktoś jest po szkoleniu NSR to niech się odezwie na PRV - SZEGÓLNIE PŁYWAK.
(oferta tylko i wyłącznie dla finalistów Slekcji - czyt. tych co ukończyli)
Mały -


--------------------
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 27 2013, 03:48 PM
Post #675
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Co ty Mały w kadrach pracujesz...
Byłem tydzień temu na Zmechu, to takie sentymentalne, chociaż klimat tej uczelni juz inny.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 28 2013, 08:58 PM
Post #676
maly

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Nie, ale kadry pracują dla mnie;) Jest pare wolnych etatów i może ktoś z finalistów szuka roboty....
Mnie ktoś kiedyś pomógł to i ja może pomogę....
Mały


--------------------
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup.
Go to the top of the page
+Quote Post

post Apr 30 2013, 09:19 AM
Post #677
iskierka1



Member
**

Informacje o użytkowniku

mały
a ten ewentualny kandydat w stopniu kaprala też może być?


--------------------
" tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono" W. Szymborska
Go to the top of the page
+Quote Post

post May 3 2013, 02:32 PM
Post #678
Luke21

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

czy wszystkie możliwości kont są poblokowane? GregorPyrek pisał do mnie żebym podał tu wieść, że nie może odzyskać od miesiąca hasła do konta, ani nic założyć...
Go to the top of the page
+Quote Post

post May 19 2013, 08:18 PM
Post #679
admin

Advanced Member
***

Informacje o użytkowniku

Jeżeli macie problemy z forum wyślijcie info na a.kups@combat56.pl
Go to the top of the page
+Quote Post

post May 21 2013, 10:53 AM
Post #680
Kokson

Newbie
*

Informacje o użytkowniku

Takie pytanie z ciekawości. Ile osób już jest na liście startowej Kapra?smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

36 Stron V  « < 32 33 34 35 36 >
Reply to this topicStart new topic
3 użytkownik(ów) przegląda ten temat (3 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy: